***

REHABILITAČNÍ POMŮCKY, KTERÉ UŽ MÁM*;-)

 

Rodiče dostali otázku ohledně rehabilitačních pomůcek, tak Vám tady vyjmenuji, které už mám, kolik stály, a tak dáááleee ... a do foteček přidáme fotečky, tak mrkněte*;-)

Vojtův stůl

Můj první "povinný" véééliký dárek byl Vojtův stůl ...

Maminka s tatínkem mi ho objednali ve ve veselých barvičkách, abych ho měla jiný než u paní terapeutky. Moooc se mi líbí, ale to cvíčo na něm už je horší. Neobejde se u mě bez pláče, ale za to ten stůl nemůže no. Od té doby, co ho mám, se rodičům ulevilo od zad, protože skřínka, na které jsme cvičili dřív byla moc nízká a na moje tělíčko krátká.

Cena: 33.000,- (50% zaplatila po dlouhém boji sociálka a 50% dal příspěvek tatínkův zaměstnavatel Alpiq, s.r.o. a maminka s tatínkem platili dopravu = 1500,-)

Ortéza pro sed X:panda

Protože ještě neumím hačat a dětičky v mojem věku už to umí, pořídili mi rodiče sedátko X:panda ...

Mám tak větší rozhled, musím více a hlavně správně držet tělíčko a mnohem líp se mi papá. Sedím v ní tak, že se nemůžu vrtnout ani o kousek jinam*:-( Ale jak rodiče říkají: "To by Ti, Klárinko, jen uškodilo," tak se snažím a je to opravdu větší zábava... pěkně si v ní na stolečku můžu i hrát ...

Cena: 75.400,- (většinu uhradila pojišťovna a maminka s tatínkem platili 2200,-)

Kočárek Stingray

S Vaším velikým přispěním jak se sběrem vršků, tak i finančním, se mamince a tatínkovi podařilo koupit rehabilitační kočárek Stingray, abych mohla i při vycházkách pracovat na svém zlepšení ... Moc se mi v něm líbí a ten výhled, parádááá!!!

Cena: ještě to přesně nemají rodiče vyčíslené, ale slyšela jsem něco o 95 500,- 

PS: Pěknější fotky najdete v záložce "Moje fotečky - Nový kočárek", tak kukněte*;-)

REHABILITAČNÍ POMŮCKY, KTERÉ BUDU POTŘEBOVAT TEĎ A ASI I DO BUDOUCNA ... (raději bych už to pak ale zvládla po svých, ale nevím no *:-( ...

Komunikátor

Sportovní kočár za kolo ... možnááá

Vertikalizační zařízení

Postýlka

Speciální autosedačka ...

Další potřebné pomůcky pro ulehčení mého života i života mých rodičů*;-)

Komunikátory (slouží k tomu, abych si s jejich pomocí mohla říct, co chci; vyjádřit "ano" a "ne" ...)