Kniha návštěv

Datum 16.04.2012

Vložil Stela.Stelka,Stelunka

Titulek ddddd

Odpovědět

Ahoj Klárinko. Jmenuji se Stela chci ti jen něco říct: Vím,že je rpo tebe velmi těžké se s tím smířit,ale důležitě je,že žiješ alespoň nějak a to je fajn! ;) Moje sestřenice má podobnou nemoc jako ty a já se tím nejdříve moc trápila a pak k tomu všemu mi umřela maminka. A ta moje sestřenice se z toho tak trošku dostala má ted hodně pomůcek a ták... Takže jsem se rozhodla ti nějak pomoci. Prosím pošli mi na můj email Stela.Stelka.Stelunka@seznam.cz tvoji adresu a já ti ošlu pár víček a penízek.
Pá Stela

Datum 18.04.2012

Vložil *k*

Titulek Re: ddddd

Odpovědět

Ahojky Stelunko,
moc Ti děkuji a maminku poprosím, aby Ti napsala na mailíka, protože to moc neovládám ... i s tímhle se trošku peru*;-) Posílám pozdrávek*

Datum 16.04.2012

Vložil Jana

Titulek Klarince

Odpovědět

Milá Klárinko, včera jsme shlédli reportáž o Tobě, také bychom moc rádi pomohli a začínáme sbírat víčka a budeme se snažit poslat také nějaké penízky. Jsi moc krásná holčička, přejeme Ti spoustu štěstíčka a rodičům mnoho energie. Hezký den J.

Datum 18.04.2012

Vložil *k*

Titulek Re: Klarince

Odpovědět

Ahojky Janinko, moc Vám děkujiii!!! S rodiči přejeme jen samé šťastné dny*;-)

Datum 15.04.2012

Vložil Prudilovi a Šmerdovi,Kunštát

Titulek pro Klárku

Odpovědět

Milá Klárinko,Tvůj příběh nás velice chytil za srdíčko.A proto Ti posíláme pár korunek do prasátka.A víčka budeme také sbírat.Jsi moc krásná holčička,která určitě bude dělat velké pokroky a radost rodičům.

Datum 16.04.2012

Vložil *k*

Titulek Re: pro Klárku

Odpovědět

Moooc Vám děkujii a posílám i s rodiči pozdrav do Kunštátu*;-)

Datum 15.04.2012

Vložil Martina

Titulek držíme palečky

Odpovědět

Ahoj Klárko, moc moc ti držíme palečky, aby jsi všechno vzládla. Máme kamaráda, který je na tom podobně jako ty. Je prima, jen je malinko jiný než my, nemluví ani nechodí.Není nemocný, jen měl tak trochu smůlu při narození-jak říkají mé děti. Snažíme se mu pomáhat. Budeme se snažit poslat co nejvíe víček a pár korunek. Tatínkovi a mamince přejeme hodně energie a síly, kterou jim jistě dodáváš svými úsměvy. Martina a děti Helenka A Lukášek

Datum 16.04.2012

Vložil *k*

Titulek Re: držíme palečky

Odpovědět

Ahojky teto Martino, Helenko a Lukášku, moc Vám za všechno děkujiii!!! Pozdrávek a veliký dík posílají i maminka s tatínkem*;-)

Datum 15.04.2012

Vložil Ivana a Nellynka

Titulek Klárince

Odpovědět

Klárinko, nasbírala jsem víčka pro děti do školky, zatím jsem je tam neodnesla a hned zítra ti je pošlu, ty je potřebuješ mnohem více, určitě ti maminka s tatínkem budou moci brzy pořídit ten nový kočárek, to budou prochajdy. měj se pěkně, papa :-)

Datum 16.04.2012

Vložil *k*

Titulek Re: Klárince

Odpovědět

Ivanko a Nellynko, moc Vám děkujiii!!! Ani nevíte jak moc se na prochajdy těším i jáááá, když se mi bude snad tak dobře hačat, to bude parádaaa!!! Pápá*:-)