Ahoj všichni!!! Vítejte na mém webu*;-)

Moji rodiče mi vytvořili tyto webové stránky, abychom své známé i neznámé mohli nejen informovat o mně a mém zdraví i nezdraví, ale i oslovit a požádat Vás o drobnou pomoc. K zařazení do běžného života potřebuji spoustu pomůcek, které jsou mnohdy dosti nákladné a maminka s tatínkem mi je nemůžou pořídit, i když by moc chtěli.

Začali mi tedy sbírat plastové vršky od PET lahví, které od nich jedna dohodnutá firma vykoupí a za penízky, které za ně dostanou mi budou moct pořídit, co potřebuji. 

 

A taky mi maminka s tatínkem založili účet. Sice nevím, co to je, ale spousta tet a strejdů se na něj ptala, tak prý proto.

A víte Vy co? Jmenuje se stejně jako já - Klárinka a má číslo: 248724125/0600

!!!  A už mi ho s Vaším velikým přispěním pořídili, jupííí!!! Mám nový kočárek a moc se mi v něm líbí!!! !!!

Teďka mi maminka s tatínkem sbírají vršky na lázeňské pobyty, které budu muset absolvovat *;-( Ááách jóóó ... ale vím, že to se mnou myslí dobře a pomáhají mi se vším, co můžou*;-) Takže i tohle zvládnuuu*;-)

 

 

 

Novinky

dokončen další blok cvíčení TheraSuit

10.10.2017 11:14
právě odpočívám po cvičeníčku. Opět jsem cvičila metodou TheraSuit v ComplexTherapy s úžasnými tetami. Letos bych moooc chtěla poděkovat Zlínskému kraji za poskytnutí dotace, která nám výrazně pomohla s financováním cvičení. Děkuji. Na fotečky se mužete podívatve složce Fotky ze cvičení  

Novinky v mém životě

10.10.2017 11:08
podařilo se nám napsat nové zprávičky, o tom co, je u mě nového

Přestěhovala jsem se, jupííí!!!

20.11.2016 15:25
Pro ty, co sledují moje stránky, tak jsme se s rodiči a dvěma bratříčky přestěhovali do většího bytečku na třídu T. Bati 952, 760 01 ZLÍN. A od 5. září jsem dvojnásobná sestřička, mám brášku Vilíka ;-)

Maminka aktualizovala :-)))

04.09.2015 10:12
V záložce o mně přibylo malé povídání, jak to se mnou teď je a ještě přidáme i fotky*;-) Dozoruji v tom mamušce*;-)

Novinky o mně ...

17.12.2013 06:30
Moc jsem maminku prosila, aby napísala novinky o mně, tak je tam konečně máte*;-) Jestli budete mít chvilku a chuť, tak v záložce "Můj příběh NA POKAČOVÁNÍ" v podsložce "Už jsou mi 3 roky" si počtete víc*;-) Mějte se vánočněěě!!! Pusinku posílám, *k*

Svoz víček 5.11.2013 - POZOOOR!!!

26.11.2013 15:10
5.11.2013 se konal další svoz víček a díky firmě Greiner jsme s rodiči měli svoz zdarma. Díky Vaší pomoci se podařilo nasbírat 2 500 kg víček... DĚKUJIII!!! Víčka sbíráme dál, ale chci Vás móóóc poprosit, abyste sbírali pouze PET víčka, protože nám z dodávky odečetli 30 kg víček kvůli kontaminaci....

A TEĎ UŽ OPRAVDU POSLEDNÍ SVOZ*;-)

03.09.2013 22:45
Ahojky lidičky, po dlouhé odmlce Vás zdravím*;-) Na konci října maminka s tatínkem budou odvážet poslední pytle s vršky, které máme doma. Takže pokud pro mě etě nějaké máte, tak mi je prosím do půlky října dodejte, a pak už budu předávat štafetu dál*;-) Posílám sluníčkooo, *k*

PODĚKOVÁNÍČKO *;-)

03.01.2013 20:59
Nejdřív Vás moooc vítám v novém roce 2013 a přeju Vám všem hlavně spoustu štěstíčka a zdravíčka!!! Maminka s tatínkem mi vytvořili "děkovací plakátek" za pomoc se sbíráním víček... tak pokud budete chtít, můžete si ho stáhnout na Úvodní stránce v levé dolní části*;-) Pokud by Vám to nešlo nebo...

A jaký byl 2. svoz vršků???

18.12.2012 22:24
S maminkou a tatínkem jsme se dočkali*;-) Posouvali jsme svoz vršků z 6.12. na 17.12.2012, protože náš pan řidič onemocněl. V pondělí 17.12. 2012 můj tatínek s hodnýma strejdama vršky naložili a odvezli je pro plastožrouta do Křelova u Olomouce. Nákladní autíčko, kterým se vršky od Vás všech...

Byla jsem zase v televizce ... *;-)

18.12.2012 21:58
Ahojky lidičky, zasejc jsem byla v televizce, tak jak budete mít chuť a chvilku, mrkněte na tento odkaz:  https://play.iprima.cz/iprima/303526/all (a je to cca 23. minutka), dokud nezmizí*;-)